V programskem obdobju do 2027 bo predvidoma delovalo 37 LAS

  • 20 februar 2023 |
  • velikost pisave

LAS, tako obstoječe, kot nove iniciative, te dni zaključujejo z vključevanjem novih članov in vzpostavljanjem formalnih pogojev za delovanje v programskem obdobju 2021-2027. Večina LAS bo svoje delo nadaljevali v isti sestavi, nekaj LAS pa se bo zaradi različnih lokalnih potreb in spremenjenih pogojev za črpanje EU sredstev preoblikovalo. V novem programskem obdobju bo po sedanjih informacijah na območju Slovenije delovalo 37 LAS, med njimi sta dva nova:

  • LAS Zgornja Gorenjska BOJA na območju občin Bled, Bohinj, Gorje, Jesenice, Kranjska Gora, Radovljica in Žirovnica;
  • LAS Kozjak – Pohorje na območju občin Lovrenc na Pohorju, Podvelka, Radlje ob Dravi, Ruše in Selnica ob Dravi;

Več informaciji je dostopno TUKAJ.  

nazaj na vrh