19. redni zbor članov – ponosni na opravljeno delo in zazrti v prihodnost

  • 18 marec 2024 |
  • velikost pisave

19. redni zbor članov in posvet LAS sta potekala v petek, 22. 3. 2024, v Monaldianumu v Kopru in ju je gostil LAS Zelena Istra. Uvodoma je predstavnik javnega sektorja in podžupan Občine Piran Christian Poletti izpostavil pomen sodelovanja med vsemi tremi sektorji, da bomo lahko izpeljali kvalitetne in uspešne projekte na podeželja. »Dobrodošli v Istri!« je zbrane pozdravil predsednik LAS Zelena Istra Denis Goja in predstavil delovanje LAS. Roman Medved, predsednik društva, mu je odgovoril z »Lepo je priti na zbor članov med ljudi, ki jih poznaš in so tvoji prijatelji!« nato pa odprl zbor članov, na katerem smo potrdili poročila o delu v preteklem letu ter sprejeli obsežen program dela društva do leta 2025. 

V drugem delu srečanja smo slišali uvodno predstavitev delovanja nevladnih mrež za podeželje po Evropi, kot izhodišče za naše jesensko razpravo o delu društva v prihodnem obdobju. Sledilo je prvo od štirih predavanj z naslovom Krepitev krožnega biogospodarstva na podeželju, ki so namenjena izboljšanju znanja o biogospodarstvu in prepoznavanja priložnosti za proizvodnjo lastnih bio-osnovanih izdelkov. Izvrstne lokalne jedi morja in sonca Istre kuharskih mojstrov podjetja Folpo pa so zaokrožile naš dan.

Gradiva za redni zbor članov 2024

Vabilo

 Poročila o delu

  Sprememba ključnih aktov društva – Statut DRSP

 Druga gradiva

Gradiva s posveta LAS:

nazaj na vrh