Vabilo na 3. izredni zbor članov DRSP in posvet o rezultatih izvajanja projektov sodelovanja LAS - 13. 12. 2018

  • 28 november 2018 |
  • velikost pisave

Člane DRSP vabimo na 3. izredni zbor članov DRSP in posvet o rezultatih izvajanja projektov sodelovanja LAS, ki bo potekal v Ljubnem ob Savinji, v četrtek 13. 12. 2018, s pričetkom ob 10. uri.

Osrednji točki zbora članov sta sprejetje programa dela za prihodnje leto in razprava o aktualni problematiki CLLD, v okviru posveta pa bodo gostitelji predstavili svoje območje in aktivnosti dveh projektov sodelovanja LAS: »Vodne zgodbe Kamniško-Savinjskih Alp« in »Integralni turistični produkt zeliščarske dediščine«. Po razpravi bo sledilo druženje ob zaključku še enega uspešnega leta.

Zaradi lažje organizacije prosim potrdite udeležbo do 30. 11. 2018.

VABILO

nazaj na vrh