1. mednarodna konferenca o praktičnih in teoretičnih učinkih izvajanja pristopa LEADER / CLLD v jugovzhodni Evropi, Opatija, Hrvaška, 20. - 22. 11. 2019

  • 16 julij 2019 |
  • velikost pisave

Vabljeni k sodelovanju na 1. mednarodni konferenci o praktičnih in teoretičnih posledicah izvajanja pristopa LEADER / CLLD v novih državah članicah Evropske unije. Cilj SEE LEADER je priznati edinstvenost lokalnega razvojnega pristopa, ki ga vodi skupnost, za celostni teritorialni razvoj v jugovzhodni Evropi, ki prikazuje rezultate preteklih let izvajanja in proaktivno gleda na svojo prihodnost.

Prosim, da se odločite tudi za predstavitev na borzi projektnih idej za projekte sodelovanja. Ta del je bil umeščen v program na našo zahtevo zaradi upravičenih stroškov animacije LAS, zato je potrebno ta del izkoristiti. Z organizatorji smo tudi v dogovorih glede stroška udeležbe na tej borzi.

Podrobnosti o dogodku, katerega soorganizator je DRSP, lahko izveste na povezavi TUKAJ.

 

nazaj na vrh