Webinar: Poenostavitve izvajanja CLLD v Sloveniji

  • 01 junij 2020 |
  • velikost pisave

Webinar 22062020 80x42

V ponedeljek, 22.6.2020 je potekal webinar »Poenostavitev izvajanja CLLD v Sloveniji«. Z nami so bili predstavniki Karolina Jasinska Mueleck, EK, DG AGRI, Joanna Gierulska, Organ upravljanja, Poljska, Andreja Trček in Marjeta Jerič, MKGP, Slovenija ter Jožica Povše, DRSP, srečanje pa je moderiral Roman Medved, predsednik Komisije za izvajanje programa CLLD, DRSP. V panelu so predstavili trenutno izvajanje programa CLLD ter različne vidike in aspekte možnih poenostavitev v prihodnjem programskem obdobju, nato pa je sledila razprava.

Predstavitve / presentations:

Karolina Jasinska Mueleck, EK, DG AGRI, Možnosti poenostavitve programa LEADER in multi-financiranega CLLD po 2020  /Simplification possibilities of LEADER and multi-funded CLLD post-2020

Joanna Gierulska, Organ upravljanja, Poljska, Poenostavitve izvajanja programa CLLD na Poljskem / Simplification of CLLD in Poland 

Marjeta Jerič, MKGP, Poenostavitve izvajanja CLLD v Sloveniji

Andreja Trček, MKGP, Možnosti uporabe poenostavljenih oblik obračunavanja stroškov

Jožica Povše, DRSP, Pogled slovenskih LAS na poenostavitve programa CLLD 

Gradivo:                                                                

Vabilo in program (SLO, ANG)

Tematsko poročilo »Poenostavitev izvajanja  v LEADER/CLLD« evropskega podeželskega parlamenta– ROAD projekt / Theme report »Simplification Practice LEADER/CLLD« from the European Rural Parliament – ROAD Project

Galerija:

Roman 2

Karolina 1

Joanna 1

Marjeta 1

Andreja

Jožica

 

nazaj na vrh