Iskanje po E-knjižnici

Iskalni niz

Naslov A-Z

# a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Kategorija

Datum nastanka

-

Navodila za vodenje postopkov pri pripravi, gradnji ali rekonstrukciji gozdnih prometnic

Namen Navodil je pomoč pri izvajanju postopkov, ki jih je potrebno s strani Zavoda za gozdove Slovenije upoštevati in izvajati pri pripravi, gradnji ali rekonstrukciji gozdne infrastrukture.

Za strokovnost izvedbe nalog (vodenja postopkov) pri pripravi, gradnji ali rekonstrukciji gozdnih prometnic – gozdnih vlak in gozdnih cest – skrbijo posamezne Območne enote ZGS oziroma Odseki za gozdno tehniko in razvoj podeželja na OE ter Oddelek za gozdno tehniko in razvoj podeželja, v primeru protipožarnih presek pa Odseki za gojenje in varstvo gozdov na OE in Oddelek za gojenje in varstvo gozdov. Omenjeni subjekti usmerjajo, spremljajo in nadzirajo delo tistih, ki postopke vodijo, pri njih sodelujejo ali v postopku odločajo.

Prevzem dokumenta: Navodila za vodenje postopkov pri pripravi, gradnji ali rekonstrukciji gozdnih prometnic

Nazadnje urejano na 1, 21.02.2016 18:23
nazaj na vrh