Želim vam vse to kar želim sebi in kličem vesele Božične praznike in Srečno novo leto 2022

  • 23 december 2021 |
  • velikost pisave

Profilna slika SPLET

Spoštovane članice in člani, kolegice in kolegi, 

Izekajoče leto 2021 je bilo polno izzivov, presenečenj, aktivnosti in kljub epidemiji osebnih druženj, kar je zagotovo pretehtalo v oceni, da ponovno zaključujemo uspešno leto. Iz tega razloga bi se vsem, ki ste kakorkoli sodelovali z nami, zahvalil za vaš prispevek k našemu delu in si zaželel, da bi bili vsaj tako aktivni tudi v prihajajočem letu. To bo leto sprememb, za katere si želim, da bodo predvsem pozitivne in uspešen dodatek k naši zgodbi, ki jo pišemo na razvoju podeželja. Bo leto novih izzivov, bo dvajseto leto našega delovanja, bo leto v katerem upam in si želim, da bomo premagali tudi ta virus vsaj v tej meri, da bomo normalno funkcionirali.

Želim vam vse, kar želim sebi, in kličem vesele Božične praznike in Srečno novo leto 2022

 

Aleš Zidar, predsednik

 

nazaj na vrh